.com www.notghezibaآموزش سخنرانی فن بیان و مهارت های ارتباطی
گارانتی بازگشت وجه چیست؟
گارانتی بازگشت وجه یعنی اینکه ما برای تمامی محصولات وب سایت نطق زیبا {آموزش سخنرانی . فن بیان و مهارت های ارتباطی تضمین می دهیم که شما زمانی که محصولی را خریداری می کنید به صورت اتوماتیک آن محصول گارانتی می شود و کارت گارانتی با بارکد مشخص به نام شما و محصول خریداری شده صادر می شود .

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

هدف و رسالت نطق زیبا . ما به دنبال رضایت شما از خرید محصولی با کیفیت و بروز می باشیم . چرا که حسن رضایت شما از کیفیت . ارائه . مفید و موثر بودن آن برای ما حائز اهمیت است . از آنجایی که محصولات و آموزش های نطق زیبا به صورت فرا ملی و جهانی می باشد و به رضایت عزیزان توجه ویژه ای می شود .
از آنجایی که ما برای تولید محتوا و محصولی بروز و جهانی تلاش هایی بسیاری کرده ایم قطعا به دیدی ارزشی به آن نگاه می کنیم .
ما زمانی سود واقعی را خواهیم برد که آن محصول برای شما کارایی داشته باشد و به موفقیت شما در زندگی کمکی شگفت انگیزی کرده باشد
نطق زیبا قبل از هر چیز نیاز شما عزیزان را می سنجد و بعد آن محصول را تولید می کند چرا که ما به دنبال آن نیستیم که به دیدی بیزینس { به اصطلاح عامیانه دیدی کاسب وارانه}به محصولات و آموزش نگاه کنیم چرا که هدف ما آموزش به همراه پرورش می باشد
حال اگر محصولی برای شخصی کارایی نداشته و مفید نبوده با کارت گارانتی که به او تقدیم کرده ایم می تواند مبلغ پرداختی را به صورت کامل و 100 درصد در کمتر از دوساعت اخذ نماید .

سوال بعضی از عزیزان این است که شاید فردی محصول را خریداری نماید و بعد از استفاده اعلام کند آن محصول برای او کارایی نداشته و یا اصلا آن را دوست نداشته است در اینجا تکلیف چیست ؟

در اینجا بنده { شهرام رنجبر } به تمامی همکاران تیم نطق زیبا اعلام کرده ام که مابه دنبال رضایت عزیزان هستیم و قطعا فرد باید اول از محصول استفاده کند و بعد اعلام کند آیا برای او مفید بوده است یا نه . پس بعد از استفاده محصول تا  مدت 4 ماه زمان دارد که اعلام کند که  اگر محصول برای او مفید نبوده هزینه سرمایه گذاری خود را بدون هیچ قید و شرطی در کمتر از دوساعت در هر زمانی از شبانه روز و یا ایام تعطیلی دریافت نماید  .

سوال دیگر عزیزان

شاید فردی چند محصول را خریداری نماید و بعداز استفاده اعلام کند آن را نمی پسندد و تقاضای بازگشت وجه پرداختی را نماید آیا به اصطلاح عامیانه این نوعی زرنگ بازی نیست؟

در اینجا بنده عرض می کنم برای نطق زیبا مهم نیست که چه افرادی این نیت را در سر خود می پرورانند چرا که نطق زیبا از دریچه ای دیگر به این موضوع نگاه می کند دریچه خوشبینی و اعتماد به عزیزان ما به عنوان عاشق به آموزش و پرورش عشق می ورزیم و هیچ انتظاری از عزیزان نداریم چرا که ما به دنبال آموزشی مفید و بروز هستیم چرا که ما به دنبال حس خوبی از عزیزان هستیم که آن هم با حسن رضایت و لبخند عزیزان به ما القاء می شود
و قطعا بنده در اینجا در جایگاه وکیل مدافع عزیزان قرار می گیرم و اعلام می کنم فردی که با آموزش های ما توانسته زندگی زیبا و نطقی زیبا داشته باشد هرگز به دنبال سوءاستفاده نخواهد بود .

کارت گارانتی خرید محصول

1- نام و نام خانوادگی
2- شماره کارت گارنتی
3-نام محصول
4-شماره تراکنش
5-شماره حسابو بانک خود {الزاما برای بازگشت وجه باید شماره حساب بانک به نام شخص خریدار محصول باشد} .

کارت گارانتی دوره های جامع و سمینارها

هر عزیزی حین ثبت نام در دوره و سمینار کارت گارانتی بازگشت وجه با بارکدی مشخص و به نام وی دریافت خواهد کرد که در انتهای دوره و یا سمینار اگر حسن رضایت از نحوه ارائه و کیفیت آموزش نداشته باشد وجه خود را دریافت نماید

باتشکر شهرام رنجبر